Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3674"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dnešní PŹh není zrušen!
kecáte anonymovésmiley
NA VILÉMOVI PEPOsmiley
Ptáte se po závodech a v sobotu jste byli kde?
Ptáte se po závodech a v sobotu jste byli kde?
Pánové, akce jsou v kalendáři 2018 a já se pokusím zlepšit a informovat o závodech dříve smiley
Ok kamarade nějak Vám ty stránky chátrají asi není na to čas škodasmiley
Zubr bude v tradičním termínu, jen si nepamatuju, jestli jsme se dohodli na 5.7. nebo 6.7., bude to co nevidět upřesněno a dáno na vědomost :-).
CO ZUBR CHLAPCI BUDE NEBO???????????????
Vrdy byly fakt skvělý
Michala Čau,já jsem jednoznačně pro Vrdy,protože je to úžasný závod perfektně ogranizovaný a za to Vám slouží jen slova pochvaly. Je to jeden z nejlepších závodů,co znám.
Zdar, ty průměry nesedí proto, že délka trasy byla delší než v reálu, bylo to počítané na 18,2km, to odpovídalo tomu, co jsme jeli ve středu od rybníka. Nějak jsme to nedopatřením neopravili, alespoň jsem měl dojem, že mi to jede smiley. Jinak Vilém se jede 19.5., ostatní závody budou zavčasu zveřejněny. Ale třeba u Vrdů neustále váháme, zda je uskutečnit nebo místo nich jet Pařížovské okruhy jako v loňském roce, protože organizačně je to nesrovnatelně jednodušší a když se k tomu přidá dohadování s úřady... Termín podzimní Šandovky také musíme změnit, v obvyklém termínu mají v místní hospodě dovolenou, vypadá to na 23.9., musíme se ještě dohodnout, ale co nevidět bude vše na stránkách a snad už beze změn. Ale třeba termíny uzavírkek silnic půl roku dopředu nezná asi nikdo...
20.06.2018 12:24:43
agro.kolin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one