Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4558"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Chlapci kdy se jede Vilém nemate aktualní zavody na rok 2018 ani na Vilemovi nic ????????????????????
Čus Kamile, umí někdo něco s těmi Vašimi stránkami? Chtělo by to úpravu - je to takové neučesané...jo a ta Šandovka - co to tam je za blbosti - výsledky byly o kilometr v průměru přeci jiné. Ale jinak perfektní závody, díky za ně. Pavel
Výsledky 20. ročníku Šandovky + foto na stránkách závodu
Ahoj, pokud si pamatuju, mělo by se to jet 26.5., určitě to bude na stránkách NAC Pardubice.
Chlapci nevite kdy se jede memorial Česti Šildy????????
Neruš spíme....
TADY TAKY MRTVO ASI ZIMNI SPANEKsmiley

Ročník 2018

Ahoj všem příznivcům cyklistiky,

množí se dotazy na příští ročník Kouřimské 50 v roce 2018, s politováním Vám musím oznámit, že příští ročník 2018 se konat v Kouřimi nebude.

Minulý rok jsme se pustili do dvoudenního závodu v kombinaci silnice a bike, která se v současné době v podobném duchu v České republice nikde nekoná. To, že jsme v podstatě zahájili úplně nový směr a novou tradici v rozvoji cyklistiky, jsme si byli vědomi, ale místní občany a vedení města to moc nepřesvědčilo.

Místní občané mají rádi svůj klid a bez podpory to nejde. Samozřejmě nějaká omezení to vždy přinese, protože zorganizovat 200-300 lidí je vždy trochu problém. Setkal jsem se s v předchozích ročnících s různým přístupem místních občanů, bylo to o penězích, o lidských vztazích, o ochotě nebo neochotě. V letošním roce se to ale dostalo do roviny neochoty naplnit dohody a to je komplikace, kterou nelze přehlédnout. S paní starostkou Čihákovou a místostarostou panem Venclem, který je také v čele místních hasičů, jsem se dohodl na konkrétních bodech a některé se bohužel bez upozornění nenaplnily. Organizační výpadek lidí, který nám způsobil místní hasičský sbor, jsme nebyli schopni vyřešit a tím jsme se dostali do velkých problémů, které měly dopad na kvalitu organizace nedělního závodu a mezi cyklisty jsme si vysloužili velkou kritiku. A to musím připomenout, že nám ještě nějaký místní dobrák objížděl na motorce trať a strhával značeni trasy.

Pořádal jsem v životě mnoho věcí, ale s něčím podobným jsem se nesetkal. Pochopil jsem, že tohle je boj, který nevyhraju ani svojí vůlí ani dotací těchto závodů vlastními penězi.

Dovolte poděkovat mé rodině a všem dobrým a obětavým lidem, kteří se podíleli na organizaci těch všech předchozích devíti ročníků.

A závěrem mi dovolte poděkovat všem účastníkům, kterých byl
Fotil jsem pouze vyhlášení, ale Kamil který dělá webmastera je nemocný, tak to bude chvíli trvat.
co fotky z Krkanˇky fotil někdo ????????????
23.04.2018 21:49:53
agro.kolin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one